
IKEA METOD / MAXIMERA(494.975.79), shah st fri/3fr/3sch, білий/матовий антрацит Nickebo
21 784 ₴
- Немає в наявності
- Код: 494.975.79
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Завдяки вбудованим амортизаторам двері зачиняються повільно, тихо та плавно.
Повністю висувні висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Висувні ящики з безшумними направляючими з упором
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручка або ручка.
Фронт ящикаДСП
Поліетиленова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Сталь, Епоксидна смола/ поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламін фольга, меламінова фольга
оцинкована сталь
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова фольга, меламінова фольга
ДВП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова кромка
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 61.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 21 784 ₴


