
IKEA METOD(094.906.26), нап/скляна шафа, біле/Hesta біле прозоре скло
4 596 ₴
- Немає в наявності
- Код: 094.906.26
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні зі скляними дверима HEJSTA білого кольору з металевою рамою та вбудованою ручкою ви отримаєте класичний сучасний вигляд.
Відстань можна регулювати відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку.
Сільне житлове будівництво; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Ручка включена.
Скляні дверіалюміній, епоксидне порошкове покриття
загартоване скло, глазур
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
загартоване скло
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’який миючий засіб.
Протріть сухою тканиною.
Протріть тканиною, змоченою у воді або засобом для миття скла.
Протріть чистою сухою тканиною.
Поводьтеся обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня може призвести до раптового розбиття скла. Уникайте бічних зіткнень – саме тут скло найбільш вразливе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 60.0 см |
| Властивості | З полицями |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Фронт | скло, З рамою |
| Ширина | 30.0 см |
- Ціна: 4 596 ₴


