
IKEA METOD / MAXIMERA(495.071.73), sz stj 2fr/2n/wed/w sz, білий/Вальстена білий
19 201 ₴
- Немає в наявності
- Код: 495.071.73
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами VALLSTENA ви отримаєте позачасовий вигляд, який завжди підходить.
Завдяки вбудовані амортизатори, дверцята закриваються повільно, тихо та м’яко.
Повністю висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних направляючих з блокадою
Дверцята закриваються автоматично
Сільне житлове будівництво ; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручка або ручка.
Фронт ящикаДСП
Поліетиленова плівка
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламін фольга, меламінова плівка
ДВП , Акрилова фарба
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Тарілка |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 19 201 ₴

