
IKEA METOD / MAXIMERA(494.978.76), shah st fri/3fr/3sch, білий/матовий антрацит Nickebo
17 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: 494.978.76
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з матово-чорними фасадами NICKEBO ви отримаєте стильний і сучасний вигляд, який легко персоналізувати.
Завдяки вбудованим амортизаторам дверцята зачиняються повільно, тихо та м’яко.
Повністю висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних направляючих з блокадою
Дверцята закриваються автоматично
Суцільне житлове будівництво; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу крі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | сірий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 220 ₴


