
IKEA IVAR(895.081.18), шафа/двері, сіро-зелена сітка
13 875 ₴
12 348,75 ₴
- Під замовлення
- Код: 895.081.18
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ці просторі металеві шафи з сітчастими дверцятами можна повісити на стіну, поставити на підлогу або включити в систему зберігання IVAR. Він підходить як для вітальні, так і для кухні чи передпокою.
Для мінімізації залишків відходів, у металі прорізають невеликі отвори, а потім лист розтягують, поки він остаточно не стане сіткою.
Сітка виготовляється відповідно до «нульової відходів», який передбачає мінімальну кількість відходів у виробничому процесі та повторне використання матеріалу після використання продукту.
Закриті шафи захищають речі від пилу та бруду.
1 регульована полиця включена.
Розміри відповідають стійці IVAR 89x30x124 см, 89x30x179 см і 89x30x226 см.
Лише для використання в приміщенні.
Залежно від місцевих умов продукт можна використовувати для переробки або відновлення енергії.
Різні типи стіни вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
сталь, сталь, епоксид/поліестер порошкове покриття
сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Wipe чистою тканиною, зволоженою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Щоб запобігти перекиданню меблів, я
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сіро-зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 83 см |
| Глибина | 30 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 12 348,75 ₴





