
IKEA TROFAST(095.150.71), стелаж з контейнерами, сірий/темно-сірий
3 294 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.150.71
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Завдяки рамам і сітчастим ящикам із серії TROFAST ви можете налаштувати своє рішення для зберігання, щоб піклуватися про великі та маленькі речі , навіть в інших частинах дому.
Це міцне та містке рішення для зберігання полегшує вашій дитині організувати та тримати все в порядку.
Ці сітчасті ящики для зберігання надають комбінаціям шаф невимушений вигляд, який добре впишеться в кімнату підлітка.
Рекомендується лише для використання в приміщенні.
Не підходить для контакту з їжею.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
РамкаДСП, паперова фольга, пластикова окантовка
Поліпропіленовий пластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПЕРЕКИДАННЯ - Незакріплені меблі можуть перекинутися. Вони мають бути прикріплені до стіни за допомогою захисного пристрою, що входить у комплект, щоб запобігти їх перекиданню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 56 см |
| Глибина | 44 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 3 294 ₴



