-11%

IKEA LAGKAPTEN / ALEX(695.214.46), письмовий стіл, біла пляма/імітація дуб білий
6 053 ₴
5 387,17 ₴
- Під замовлення
- Код: 695.214.46
Відправка з 15 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТаблицяШафаНіжка
ДВП, акрилова фарба з тисненням і тисненням, пластикова окантовка, наповнювач паперу зі стільниковою структурою (мінімум 70% переробленого), ДСП, ДВП
ДСП, Паперова фольга, Акрилова фарба, Акрилова фарба, Пластикова окантовка, Пластикова окантовка, Пластикова окантовка
Основні частини:
сталь, епоксидна смола/поліестер порошкове покриття
Ноги:
Поліпропіленовий пластик
Шафа/ніжка
Протріть вологою тканиною.
Для найкращої якості затягніть гвинт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 73 см |
| Довжина | 120 см |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 387,17 ₴





