-11%

IKEA LAGKAPTEN / ALEX(595.216.11), письмовий стіл, біла пляма/імітація дуб білий
6 920 ₴
6 158,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 595.216.11
Відправка з 15 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТаблицяШафаНіжка
ДВП, акрилова фарба з тисненням і тисненням, пластикова окантовка, наповнювач паперу зі стільниковою структурою (мінімум 70% переробленого), ДСП, ДВП
ДСП, Паперова фольга, Акрилова фарба, Акрилова фарба, Пластикова окантовка, Пластикова окантовка, Пластикова окантовка
Основні частини:
сталь, епоксидна смола/поліестер порошкове покриття
Ноги:
Поліпропіленовий пластик
Шафа/ніжка
Протріть вологою тканиною.
Для найкращої якості затягніть гвинти, якщо необхідно.
Розроблено та перевірено для домашнього використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 73 см |
| Довжина | 140 см |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 158,80 ₴





