
IKEA LÅNGFJÄLL(395.077.29), конференц-крісло з підлокітниками., Гуннаред зелено-сірий/чорний
10 389 ₴
9 246,21 ₴
- Під замовлення
- Код: 395.077.29
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
10 років гарантії. Будь ласка, зверніться до умов гарантійного буклета.
Вбудована поперекова підтримка забезпечує підтримку спини та додаткове полегшення.
Ви можете легко знайти зручне положення для сидіння завдяки регульованому по висоті сидінню з пінопласту холодного формування.
Безпечні коліщатка мають чутливий до тиску гальмівний механізм, який утримує крісло на місці, коли ви встаєте, і автоматично відпускає, коли ви сідаєте.
W залежно від місцевих умов, після використання його можна розібрати та використати для переробки або відновлення енергії.
Регульована висота сидіння .
Поперекова опора.
Механізм ручного нахилу.
Відхилення механізму.
Сидіння100% поліестер (мін. 90% перероблено)
сталь, сталь
Еластичність пінополіуретану високої щільності (холодний пінопласт) 65 кг/м3
алюміній, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик, синтетичний каучук
сталь, сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
алюміній, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Пилососіть.
Очистіть м’якою тканиною, змоченою у воді.
Очищайте м’якою тканиною, змоченою водою.
Це крісло було протестовано для використання в офісі та відповідає вимогам довговічності та стабільності такі стандарти: EN 1335 і ANSI / BIFMA x5.1.
Не знімайте кришку для очищення. Використовуйте піну для оббивки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 68 см |
| Ширина | 68 см |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина сидіння | 41 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна висота | 92 см |
| Максимальна висота сидіння | 53 см |
| Мінімальна висота сидіння | 43 см |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина сидіння | 53 см |
- Ціна: 9 246,21 ₴
