
IKEA METOD / MAXIMERA(395.074.37), in sz n pie dr/2fr/avg/in sz, білий/Вальстена білий
16 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 395.074.37
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами VALLSTENA ви отримуєте позачасовий вигляд, який завжди підходить.
Ящик повільно зачиняється , тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна нижня/висока шафа з ящиками для гарного огляду та доступу до вмісту.
Шухляда з плавним ходом, що самозакривається, із блокуванням.
Відстань можна регулювати відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята/фронт ящикаДСП
Поліетиленова плівка
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, Кромка з пластиком
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, оцинкована
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208.0 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 61.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Тарілка |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 16 650 ₴

