
IKEA METOD(095.301.18), 1 посудомийна машина спереду, Nickebo матовий антрацит
4 423 ₴
- Немає в наявності
- Код: 095.301.18
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Двері
Основні частини:
Плита ДСП
Фронтальний елемент/ Задній елемент:
Пластикова плівка (мін. 90% перероблено)
Край:
З’єднувальна рейка для фасадівПластикова окантовка (мінімум 50% переробленої)
сталь, оцинкована
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.7 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Матовий |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.6 см |
| Ширина | 60.0 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 423 ₴
