
IKEA KANTNÅL(005.572.54), Форма для випічки, сіро-бірюзовий
434 ₴
386,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.572.54
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Форма для випічки КАНТНОЛ стане в нагоді, коли ви спечете торт або смачний, вологий шоколадний торт. Він також чудово підходить для парфе та інших заморожених десертів, а також для омлетів на швидкий обід.
Форма для випікання допоможе вам приготувати торти та заморожені десерти. Ви також можете використовувати його для виготовлення омлетів.
Форму для випікання можна використовувати як у морозильній камері, так і в духовці.
Виріб легко містити у чистоті; можна мити в посудомийній машині.
Форму змастіть олією, щоб було легше виймати корж.
Перед першим використанням вимийте виріб.
Пам'ятайте, що гострі предмети можуть зашкодити силікону. Використовуйте лише пластиковий посуд, наприклад, для нарізування печива.
Гумка
Можна використовувати в холодильниках та морозильниках
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати у духовці.
Витримує температуру 250°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 2.5 см |
| Діаметр | 18 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 386,26 ₴




