
IKEA KANTNÅL(805.572.50), Форма для маффінів, темно червоний
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.572.50
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
У силіконовій формі для кексів КАНТНОЛ можна розмістити 8 найсмачніших кексів. Він також чудово підходить для парфе або інших заморожених десертів — чи, можливо, ви могли б використовувати його для приготування омлету на швидкий обід?
Використовуючи форму для кексів, ви можете легко спекти 8 смачних кексів. Ви також можете використовувати його для виготовлення омлетів.
Можна мити в посудомийній машині, тому його легко мити.
Форму для кексів можна використовувати як у духовці, так і в морозильній камері.
Змастіть форму олією, щоб було легше виймати корж.
Перед першим використанням вимийте виріб.
Пам'ятайте, що гострі предмети можуть зашкодити силікону. Використовуйте лише пластиковий посуд, наприклад, для нарізування печива.
Гумка
Можна використовувати в холодильниках та морозильниках
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати у духовці.
Витримує температуру 250°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 18 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 463,69 ₴




