
IKEA METOD(195.073.96), висока шафа з висувною коморою, білий/Vallstena білий
43 137 ₴
38 391,93 ₴
- Під замовлення
- Код: 195.073.96
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система МЕТОД дає вам необмежені можливості створення кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами VALLSTENA ви отримаєте позачасовий вигляд, який завжди буде доречним.
Комплектується ніжками та цоколем, продаються окремо.
Під час кріплення шафи на стіну необхідно доповнити підвісною рейкою МЕТОД.
ДверіДСП
Пластикова фольга
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, Епоксидне/поліестерне порошкове покриття
ДВП, Поліетиленова плівка, Акрилова фарба.
посилений поліамідний матеріал
сталь, оцинкована
сталь, нікелеве покриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 228.0 см |
| Властивості | з висувною шафою |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 38 391,93 ₴

