
IKEA METOD(995.044.74), шафа з витяжкою та полицею/дверями, білий/Веддінг білий
7 024 ₴
6 251,36 ₴
- Під замовлення
- Код: 995.044.74
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система МЕТОД дає вам необмежені можливості створення кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами ВЕДДІНГЕ з плавними, чистими лініями ви отримаєте кухню з легкою та просторою атмосферою.
Ви можете відрегулювати відстань на свій розсуд, оскільки полиця регулюється.
Двері можуть бути встановлені з правої або лівої сторони.
Міцне житлове будівництво; товщина 18 мм
Петлі з засувками підвісною, олять встановлювати двері без гвинтів, а також підвісний, олять легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; Завжди використовуйте винты и саморезы (придбаються окремо), придатні для стін вашого будинку.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Під час кріплення шафи на стіну необхідно доповнити підвісною рейкою МЕТОД.
Потрібно доповнити ручкою або ручкою.
ДверіДВП, Поліуретанова фарба, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
Поліпропіленовий пластик, Поліпропіленовий пластик
сталь, нікелеве покриття
Протирати тканиною, змоченою водою або м'яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80.0 см |
| Властивості | З полицями |
| Глибина | 38.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 6 251,36 ₴

