
IKEA FISKBO (502.979.61), рамка, чорний
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 502.979.61
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Прикрасьте улюбленими фотографіями. Каркас має м’які лінії, протестований і схвалений для дитячих кімнат, доступний у багатьох розмірах. Передня пластикова кришка безпечна і не змінить або спотворить тему на фотографії.
Можна повісити горизонтально або вертикально.
Передня пластикова кришка робить раму безпечнішою у використанні.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
ДВП, фольга паперова
полістирольний пластик
папір
сталь, фарба
Очистіть щіткою для пилу.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота зображення | 70 см |
| Висота рами | 73 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Ширина зображення | 50 см |
| Ширина рами | 53 см |
- Ціна: 463,69 ₴



