
IKEA KNOPPÄNG (204.272.90), рамка, білий
347 ₴
308,83 ₴
- Під замовлення
- Код: 204.272.90
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Прикрасьте улюбленими малюнками. Рама має тонкі профілі, традиційна за зовнішнім виглядом і випускається в багатьох розмірах. Пластикова захисна плівка спереду безпечна і не спотворить малюнок.
Можна повісити горизонтально або вертикально.
Паспарту з нейтральним PH; запобігає знебарвленню фотографії.
Передня пластикова кришка робить раму безпечнішою у використанні.
У цю рамку вміщуються фотографії розміром 21 x 30 см, якщо ви використовуєте її з паспарту, і фотографії розміром 30 x 40 см, якщо ви вирішите використовувати фоторамку без паспарту.
Комплектується паспарту.
Паспарту не жовтіє, тому що воно не містить кислот.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
ДВП, фольга паперова
полістирольний пластик
папір
Очистіть щіткою для пилу.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота рами | 42 см |
| Картина без паспарту, вис | 40 см |
| Картина без паспарту, шир | 30 см |
| Картина з паспарту шир | 21 см |
| Картинка з паспарту, вис | 30 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Паспарту, виріз вис | 29 см |
| Паспарту, виїмка шир | 20 см |
| Ширина рами | 32 см |
- Ціна: 308,83 ₴




