
IKEA SAMLA (694.407.61), контейнер з кришкою, прозорий
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.407.61
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Коробка виготовлена з прозорого пластику, тому ви швидко знайдете те, що вам потрібно.
Вбудована функція замикання утримує кришку на місці, захищаючи речі від бруду та пилу.
Рекомендовано для використання тільки в приміщенні.
Залежно від місцевих умов після використання продукт може бути перероблений або відновлений для отримання енергії.
Поліпропіленовий пластик
УВАГА! При закритій кришці коробка герметична (герметична), тому не дозволяйте в ній гратися маленьким дітям.
КоробкаЗалежно від місцевих умов після використання продукт може бути перероблений або відновлений для отримання енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 45 л |
| Висота | 28 см |
| Властивості | З кришкою, Можна складати один на одного, З ручками, З відділеннями |
| Глибина | 39 см |
| Зберігання для | Іграшки, Мистецтво та хобі, Одяг |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Круглий |
| Ширина | 57 см |
- Ціна: 617,66 ₴



