
IKEA SAMLA (294.408.19), контейнер з кришкою, прозорий
2 168 ₴
1 929,52 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.408.19
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Чудово підходить для зберігання сезонного одягу та взуття, спортивного інвентарю, садового інвентарю чи інвентарю для прибирання.
Коробку легко змінити, оскільки ви можете змінювати та регулювати напрямок 4-х коліс, щоб вони рухалися плавно, незалежно від того, встановлюєте ви коротку чи довгу сторону назовні.
Вбудована функція замикання утримує кришку на місці, захищаючи речі від бруду та пилу.
Коробка виготовлена з прозорого пластику, тому ви швидко знайдете те, що вам потрібно.
Рекомендовано для використання тільки в приміщенні.
Залежно від місцевих умов після використання продукт може бути перероблений або відновлений для отримання енергії.
КоробкаПоліпропіленовий пластик
ацетальний матеріал
Поліпропіленовий пластик
УВАГА! При закритій кришці коробка герметична (герметична), тому не дозволяйте в ній гратися маленьким дітям.
КоробкаЗалежно від місцевих умов після використання продукт може бути перероблений або відновлений для отримання енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 130 л |
| Висота | 43 см |
| Властивості | З кришкою, Можна складати один на одного, З ручками, З відділеннями |
| Довжина | 79 см |
| Зберігання для | Мистецтво та хобі, Книги, журнали та ігри, Одяг |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 57 см |
- Ціна: 1 929,52 ₴





