
IKEA BRUSALI(404.397.63), письмовий стіл, білий
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 404.397.63
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кабелі та подовжувачі можна зібрати на полиці під стільницею, щоб вони були заховані, але були під рукою.
Ви можете розмістити комп'ютер в шафі, тому що полиці регулюються.
ДСП, Паперова фольга, Пластикова кромка
ДВП, фольга паперова
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною
Для кращої якості затягніть гвинти, якщо необхідно.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 73 см |
| Властивості | з полицею, З кабельним органайзером |
| Глибина | 52 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 4 615,54 ₴



