
IKEA METOD(702.125.60), каркас шафи H, білий
5 117 ₴
4 554,13 ₴
- Під замовлення
- Код: 702.125.60
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
1 посилена полиця в комплекті; підвищує стабільність
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Меламінова поверхня стійка до вологи та подряпин, а також її легко підтримувати в чистоті.
Гарантія 25 років. Умови читайте в гарантійній брошурі.
Ніжки продаються окремо.
Двері, ящики, стільниця, полиці, петлі, плінтуси та маскувальні панелі продаються окремо.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Можна поєднувати з інтер’єрними аксесуарами UTRUSTA для ефективного управління простором
При монтажі шафи на стіну доповнюється підвісною планкою METOD.
Плануючи свою кухню, подумайте про те, як краще використовувати простір всередині шафи з ящиками або полицями.
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Протріть сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому неабразивному мийному засобі або милі.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 200.0 см |
| Глибина без підвісної планки | 36.6 см |
| Глибина з підвіскою | 37.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Система, глибина | 37.0 см |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 4 554,13 ₴
