
IKEA METOD(902.125.64), каркас шафи H, білий
6 504 ₴
5 788,56 ₴
- Під замовлення
- Код: 902.125.64
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
1 посилена полиця в комплекті; підвищує стабільність
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Меламінова поверхня стійка до вологи та подряпин, а також її легко підтримувати в чистоті.
Безкоштовна гарантія 25 років. Умови читайте в гарантійній брошурі.
Ніжки продаються окремо.
Двері, ящики, стільниця, полиці, петлі, плінтуси та маскувальні панелі продаються окремо.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Можна поєднувати з інтер’єрними аксесуарами UTRUSTA для ефективного управління простором
При монтажі шафи на стіну доповнюється підвісною планкою METOD.
Плануючи свою кухню, подумайте про те, як найкращим чином використовувати простір всередині шафи з ящиками або полицями.
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Протріть сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому неабразивному мийному засобі або милі.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної промисловості та деревні брухти в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 220.0 см |
| Глибина без підвісної планки | 59.0 см |
| Глибина з підвіскою | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Система, глибина | 60.0 см |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 5 788,56 ₴
