
IKEA ENHET(204.404.56), підвісна шафа з 2 полицями, білий
3 469 ₴
3 087,41 ₴
- Під замовлення
- Код: 204.404.56
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Серія ENHET полегшує новий старт на кухні, у ванній чи пральні. Ця настінна шафа ідеально підходить для пляшок і банок - забезпечує гарний огляд. Додайте індивідуальність, додавши свої улюблені двері ENHET.
Навісна шафа з 2 полицями, яка ефективно використовує простір стіни та забезпечує легкий доступ до часто використовуваних речей.
Унікальні клинові шпильки полегшують установку, а з’єднувачі майже непомітні.
Гарантія 10 років. Умови читайте в гарантійній брошурі.
Ви можете визначитися з декором, обравши дзеркальні двері ENHET або будь-які інші двері ENHET.
Необхідно прикріпити до стіни для безпечного встановлення. Різні матеріали для стін вимагають різних видів кріплення. Використовуйте настінні кріплення, які підходять для стін вашого будинку - продаються окремо.
Ручки або ручки продаються окремо.
У комплекті з 2 дверцятами ENHET або 2 дзеркальними дверцятами ENHET (30 x 75 см), продаються окремо.
Підвісна шафа з 1 фіксованою полицею і 4 петлями.
ДСП, Поліетиленова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, поліетиленова плівка
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 15 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Навантаження на полицю | 6 кг |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 3 087,41 ₴
