
IKEA TROFAST(294.787.32), стелаж з контейнерами, білий / темно-сірий
6 920 ₴
6 158,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.787.32
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Навіть підліткам потрібно гарне і просторе місце для зберігання речей. За допомогою серії TROFAST ви можете створити круте рішення, яке полегшить організацію та утримання великих і малих предметів у порядку.
З рамами та сітчастими контейнерами серії TROFAST ви можете налаштувати рішення для зберігання, яке подбає про великі та маленькі предмети навіть в інших частинах вашого дому.
Це міцне та містке рішення для зберігання дозволяє вашій дитині легко організувати та підтримувати все в порядку.
Ці сітчасті ящики для зберігання мають повсякденний вигляд і добре впишуться в кімнату підлітка.
Рекомендовано для використання тільки в приміщенні.
Не підходить для контакту з харчовими продуктами.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Посібники включені.
рамкаДСП, Паперова фольга, Пластикова кромка
Поліпропіленовий пластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПЕРЕКИДАННЯ - незакріплені меблі можуть перекинутися. Щоб запобігти перекиданню, їх потрібно закріпити на стіні за допомогою кріпильного пристрою, що додається.
рамкаВикористовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 145 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 30 см |
| Двері | Немає дверей |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), метал |
| Ширина | 46 см |
- Ціна: 6 158,80 ₴


