
IKEA TROFAST(394.787.17), стелаж з контейнерами, білий / темно-сірий
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.787.17
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Рекомендовано для використання тільки в приміщенні.
Не підходить для контакту з харчовими продуктами.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Посібники включені.
рамкаДСП, Паперова фольга, Пластиковий бортик, Пластиковий бордюр, Пластиковий бортик, Пластиковий бордюр
Поліпропіленовий пластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПЕРЕКИДАННЯ - незакріплені меблі можуть перекинутися. Щоб запобігти перекиданню, їх потрібно закріпити на стіні за допомогою кріпильного пристрою, що додається.
рамкаВикористовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 94 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 30 см |
| Двері | Немає дверей |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), метал |
| Ширина | 46 см |
- Ціна: 4 615,54 ₴

