
IKEA METOD(293.917.86), навісна шафа поз, білий / Voxtorp глянцевий / білий
5 377 ₴
4 785,53 ₴
- Під замовлення
- Код: 293.917.86
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з глянцевими білими фасадами VOXTORP з вбудованими ручками ви отримаєте сучасний і просторий вигляд.
Дверцята плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Фронт ящикаБіверборд
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблено)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікель
ABS пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини, зменшуємо вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Огороджувальна стінаЗавдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 4 785,53 ₴

