
IKEA METOD(593.918.22), навісна шафа поз, білий / Ringhult світло-сірий
5 897 ₴
5 248,33 ₴
- Під замовлення
- Код: 593.918.22
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Дверцята плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП, фольга
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікель
ABS пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 5 248,33 ₴

