
IKEA METOD(494.562.82), напівпансіон / скляні двері, білий/Lerhyttan світло-сірий
8 759 ₴
7 795,51 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.562.82
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки продаються окремо.
Доповнюються ручкою або ручкою.
Скляні дверіМасив берези, Тонований прозорим акриловим лаком
загартоване скло
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
загартоване скло
Протріть вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Скляні двері
деревина, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
ДодатокМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
ПолицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Глибина | 38.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 37.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, скло, береза |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 30.0 см |
- Ціна: 7 795,51 ₴

