
IKEA METOD(094.734.67), навісна шафа з полицями / 2 двер, Enköping білий/імітація дерева білий
5 550 ₴
4 939,50 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.734.67
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами ENKÖPING із білої фольги з тонкою зернистою структурою ви отримуєте класичний вигляд із теплим характером деревини.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна житлова конструкція; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, поліетиленова плівка, пластикова окантовка
ДВП, пластикова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба wa
ДСП, меламінова плівка, крайовий пластик
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
/ полиця
Використовуючи в цьому продукті деревні відходи лісопильного виробництва та брухт, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 100.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 4 939,50 ₴
