
IKEA VOXTORP(902.731.90), фасад ящика, тьмяно білий
1 128 ₴
1 003,92 ₴
- Під замовлення
- Код: 902.731.90
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Фасади VOXTORP з матовою білою поверхнею створюють сучасний вигляд і створюють враження світла та простору. Інтегровані ручки ідеально поєднуються з дизайном, підкреслюючи мінімалістичний вираз.
VOXTORP — гладка, матова передня частина ящика з вбудованими ручками. Він привносить в кухню чисті лінії та відкритий сучасний вигляд.
Глибина ручки дозволяє легко відкривати та закривати дверцята.
Гладка, матова поверхня приємна на дотик під час відкривання та закривання дверей.
25-річна гарантія. Ознайомтеся з умовами в гарантійній брошурі.
Підходить для асортименту кухонних меблів METOD.
ДВП
Пластикова фольга (мінімум 80% перероблена)
Пластикова упаковка
Пластиковий край
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м'якою тканиною тканину, змочену водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету . Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 19.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки |
| Тип | фасад ящика |
| Товщина | 2.1 см |
| Ширина | 59.6 см |
- Ціна: 1 003,92 ₴





