
IKEA HAVSTORP(604.752.55), декоративна планка, закруглена, бежевий
1 327 ₴
1 181,03 ₴
- Під замовлення
- Код: 604.752.55
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
HAVSTORP в бежевому кольорі - це гладка фасадна частина з чіткими лініями, яка додасть вашій кухні спокійний і гармонійний вигляд. Ідеальний вибір для тих, хто хоче сучасний і нейтральний стиль.
Можна використовувати як декоративну смужку для покриття освітлювальні прилади, кабелі та розетки під підвісними шафами або як планки на підвісних шафах і високих шафах.
можна обрізати до потрібної довжини
Безкоштовна 25-річна гарантія. Ознайомтеся з умовами в гарантійній брошурі.
Включно з кріпленнями та гвинтами.
Підходить для кухонних меблів серії МЕТОД.
ДВП, Пластикова фольга, Поліуретанова фарба
Протріть вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на наша планета. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 221 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | декоративна планка |
| Товщина | 2 см |
- Ціна: 1 181,03 ₴




