-11%

IKEA IKEA 365+(505.079.59), харчовий контейнер з кришкою
434 ₴
386,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.079.59
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підходить для круглих кришок IKEA 365+.
Випрати виріб перед першим використанням.
Банка/кришка:
Поліпропілен
Прокладка:
Силіконова гума
Можна використовувати в мікрохвильовій печі. Розігрійте продукти до 100 °C.
Можна використовувати в холодильниках і морозильниках
Можна мити в посудомийна машина.
Створюючи продукти, які допомагають людям мінімізувати відходи, ми сприяємо більш екологічне життя вдома.
Не містить BPA (бісфенол А)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 750 мл |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 14 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 3 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386,26 ₴




