
IKEA METOD(094.562.55), висота шафи / мороз / 3др, білий/Voxtorp темно-сірий
18 340 ₴
16 322,60 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.562.55
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте темно-зелені матові фасади VOXTORP із інтегрованими ручками для сучасного вигляду, у якому відчувається тепло та спокій.
Ви можете відрегулюйте відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Сильное житлове будівництво; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Двері
ДСП
Пластикова фольга
Пластикова фольга (мін. 90% перероблений)
Пластиковий край
Висока шафа для холодильника / плити
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, Акрилова фарба
Петлі / петлі з демпфером для кухня
сталь, покриття нікель
Стаціонарна вентильована полиця
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
сталь, оцинкована
Вентильований плінтус
нержавіюча сталь
поліпропілен
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері
Використовуючи відновлюваний матеріал у цьому продукті, деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на навколишнє середовище. і наявні матеріали отримують нове життя.
Висока шафа для холодильника / плити / фіксована вентильована полиця
лісопильні відходи та відходи У цьому продукті ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 16 322,60 ₴

