
IKEA VOXTORP(804.540.92), двері, темно-сірий
1 908 ₴
1 698,12 ₴
- Під замовлення
- Код: 804.540.92
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
VOXTORP — гладкі двері з вбудованими ручками. Вони привносять чисті лінії та надають кухні відкритого, сучасного відчуття.
Глибина ручки дозволяє легко відкривати та закривати дверцята.
25-річна гарантія. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Двері можна встановити праворуч або ліворуч.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° з інтегрованою заслінкою для кухні, 2 шт., продаються окремо.
Доповнюється 2 петлями.
Може доповнюватися маскувальними панелями FÖRBÄTTRA, темно-сірими плінтусами та декоративними планками.
Підходить для кухонних меблів серії METHOD.
ДСП
Пластикова фольга
Пластикова фольга (мін. 90% перероблено)
Край із матеріалами
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або, якщо необхідно, милом.
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
з цим перероблений пластиковий продукт, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а існуючі матеріали отримують нове життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 79.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки |
| Тип | Двері |
| Товщина | 2.1 см |
| Ширина | 39.6 см |
- Ціна: 1 698,12 ₴





