
IKEA LERHYTTAN(704.614.89), двері, світло-сірий
6 244 ₴
5 557,16 ₴
- Під замовлення
- Код: 704.614.89
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Двері LERHYTTAN мають яскраво виражений традиційний характер, з масивною дерев’яною рамою зі скошеними краями та фанерованою панеллю. LERHYTTAN створить затишну кухню з сільським шармом.
Гарантія 25 років. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Двері можна встановити праворуч або ліворуч.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° з інтегрованою заслінкою для кухні, 2 шт., продаються окремо.
Комплектується 3 петлями.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Може доповнюється маскувальними панелями, плінтусами LERHYTTAN і декоративними планками світло-сірого кольору.
Підходить для кухонних меблів серії METOD.
Масив берези, Тонований прозорим акриловим лаком
ДВП, березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
Протріть сухою тканиною.
Протріть м'якою тканиною, змоченою водою та м'яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопного або вичерпні ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Тип | Двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 99.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, З рамою, Зола |
| Система, вис | 100.0 см |
| Система, шир | 60.0 см |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 59.7 см |
- Ціна: 5 557,16 ₴



