
IKEA VOXTORP(902.731.85), фасад ящика, тьмяно білий
1 041 ₴
926,49 ₴
- Під замовлення
- Код: 902.731.85
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Фасади VOXTORP з матовою білою поверхнею створюють сучасний вигляд і створюють враження світла та простору. Інтегровані ручки ідеально поєднуються з дизайном, підкреслюючи мінімалістичний вираз.
VOXTORP — це гладка, матова передня частина ящика з вбудованими ручками. Він привносить в кухню чисті лінії та відкритий сучасний вигляд.
Глибина ручки дозволяє легко відкривати та закривати дверцята.
Гладка, матова поверхня приємна на дотик під час відкривання та закривання дверей.
25-річна гарантія. Ознайомтеся з умовами в гарантійній брошурі.
Підходить для асортименту кухонних меблів METOD.
ДВП
Пластикова фольга (мінімум 80% перероблена)
Пластикова упаковка
Пластиковий край
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м'якою тканиною тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 9.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки |
| Тип | фасад ящика |
| Товщина | 2.1 см |
| Ширина | 39.6 см |
- Ціна: 926,49 ₴




