
IKEA LERHYTTAN(304.615.04), фасад ящика, світло-сірий
3 816 ₴
3 396,24 ₴
- Під замовлення
- Код: 304.615.04
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Фронтальна частина ящика LERHYTTAN має яскраво виражений традиційний характер із масиву дерева зі скошеними краями. LERHYTTAN створює затишну кухню із сільським шармом.
Гарантія 25 років. Прочитайте умови в гарантійній брошурі.
Доповнюється кнопками або ручками.
Підходить для кухонних меблів серії METOD.
літова береза, Тонована прозорим акриловим лаком
Витерти насухо чистою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі, або милом, якщо необхідно.
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Система, вис | 10 см |
| Система, шир | 80 см |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 79.7 см |
- Ціна: 3 396,24 ₴



