
IKEA IKEA 365+(192.690.79), харчовий контейнер з кришкою, прямокутник/пластик
227 ₴
202,03 ₴
- Під замовлення
- Код: 192.690.79
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Від холодильника до рюкзака, мікрохвильової печі та посудомийної машини. Цей прозорий і міцний харчовий контейнер із щільною кришкою ідеально підходить для тих, хто любить бути в русі.
Контейнер виготовлений із міцного пластику та зберігає форму, навіть якщо ви запхаєте його в сумку чи рюкзак.
Помийте виріб перед першим використанням.
Контейнер для їжіПоліпропілен
Поліпропілен
Силіконова гума
Можна використовувати в духовці мікрохвильова піч. Розігрійте продукти до 100 °C.
Можна використовувати в холодильниках і морозильниках
Можна мити в посудомийна машина.
Можна використовувати в мікрохвильовій печі . Розігрійте продукти до 100 °C.
Можна використовувати в холодильниках і морозильниках
Можна мити в посудомийна машина.
Розігріваючи їжу, залиште кришку відкритою, щоб пара могла виходити.
Контейнер / кришка для харчових продуктів
Не містить BPA (бісфенол А)
Створюючи продукти, які допомагають людям мінімізувати кількість відходів, ми сприяємо більш екологічному життю вдома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 1.0 л |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 21 см |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 202,03 ₴




