
IKEA SILVERHÖJDEN(303.704.05), рамка, золотого кольору
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 303.704.05
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Прикрасьте своїми улюбленими малюнками. Рама має матове покриття, схоже на метал, і доступна в різних розмірах, які підходять для створення галереї на стіні. Захисна пластикова плівка на лицьовій частині безпечна і не спотворить дизайн.
Рамку можна використовувати горизонтально або вертикально, залежно від того, що найкраще підходить до зображення.
Пластикова передня панель робить безель легшою та безпечнішою у використанні.
Ця рамка підходить для фотографій розміром 30x40 см, якщо ви використовуєте її з паспарту і для фотографій 40x50 см, якщо ви вирішите використовувати рамку без паспарту.
У комплекті з паспарту.
Паспарту не жовтіє, оскільки воно не містить кислот.
Для різних типів стінок потрібні різні типи кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
ДВП, фольга
полістироловий пластик, поліетиленовий пластик
папір
Очистіть щіткою для пилу.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Жовтий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота рами | 53 см |
| Картина без паспарту, вис | 50 см |
| Картина без паспарту, шир | 40 см |
| Картина з паспарту шир | 30 см |
| Картинка з паспарту, вис | 40 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Золотий |
| Паспарту, виріз вис | 39 см |
| Паспарту, виїмка шир | 29 см |
| Ширина рами | 43 см |
- Ціна: 771,63 ₴



