
IKEA VALLASÅN(905.313.30), рушник, світло-зелений
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.313.30
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Землистий, світло-зелений відтінок рушника VALLASÅN виготовлено з сільськогосподарських відходів пальмового дерева. Використовуючи палітру природи, ви можете загорнутися в цей м’який рушник у відтінках, які дарує природа.
Землистий відтінок створюється з неїстівного рослинного барвника, отриманого з сільськогосподарські відходи пальми sabałowa.
Натуральні барвники можуть спричинити незначну різницю кольорів у тканині.
Виріб доступний у різних розмірах.
Доступний у різних кольорах.
Рушник буде повністю вбирати після першого прати.
Пом'якшувач тканини може зменшити вбираючу здатність рушника.
Грами на м² (г/м²) вказують на поверхневу щільність тканина. Чим вище щільність, тим більше вбирає здатність рушник. Рушник низької щільності висихає швидше.
80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
Усадка: максимум 6%.
Пом'якшувачі тканини можуть зменшити поглинання рушника.
Машинне прання, макс. 60°C, звичайний процес.
Прання перед першим використанням підвищує вбираючу здатність продукту.
Без відбілювача .
Сушити в пральній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, максимум 150°C.
Не піддавайте хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 70 см |
| Довжина | 140 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Ваги. | 285 г/м2 |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовна / віскоза |
| Поверхня | 0.98 м² |
| Якість | Плоскотканий |
- Ціна: 463,69 ₴





