
IKEA JOSTEIN(394.371.66), книжкова шафа з дверцятами, в/з/білий
6 244 ₴
5 557,16 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.371.66
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система зберігання JOSTEIN стійка до вологи, що робить її ідеальною для використання як на вулиці, на балконі, так і в приміщенні, наприклад, у пральні або ванній кімнаті. Допомагає підтримувати порядок у маленьких приміщеннях!
Установивши дверцята із задньою/бічними панелями на стелажі JOSTEIN, ви перетворите відкриті полиці на закриту шафу для зберігання.
Шафа міцна, легко чиститься та стійка до корозії, оскільки виготовлена зі сталі з порошковим покриттям.
Можна використовувати всередині та на вулиці.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Бічна частинаСталь, порошкове покриття
оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття
Сталь, поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 44 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 5 557,16 ₴

