
IKEA METOD / MAXIMERA(994.866.44), шафа ст/висувна внутр.обладнання, білий/Stensund світло-зелений
8 672 ₴
7 718,08 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.866.44
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Повністю висувний ящик забезпечує хороший огляд і доступ до вмісту .
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, Епоксидна смола /поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної чи кінцевої сировини.
Ми хочемо позитивно вплинути на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Ширина | 20.0 см |
- Ціна: 7 718,08 ₴
