
IKEA METOD(194.865.58), настінна шафа, білий/Stensund світло-зелений
3 903 ₴
3 473,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.865.58
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним зовнішнім виглядом.
Дверцята можна встановити як з правого, так і з лівого боку. .
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють встановити двері без шурупів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопного чи кінцеву сировину.
Ми хочемо мати позитивний вплив йти на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 3 473,67 ₴
