-11%

IKEA BLIDVÄDER(805.012.58), настільна лампа, кремова кераміка/бежевий
3 452 ₴
3 072,28 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.012.58
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа з міцною керамічною основою, рамою кольору латуні та абажуром із видимими тканинними волокнами. Все в класичній формі, яка підходить для більшості декорів і всіх кімнат у будинку.
Видимі волокна тканини абажура створюють живий характер - і коли лампа ввімкнена, вона поширює тепле світло, яке робить кімнату затишною та привабливою.
Лампа продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампочку E27.
Цоколь:
керамічний посуд, глазур
Трубка:
сталь, латунне покриття
Відтінок:
85% поліестер (100% перероблений), 15% льон
Після використання може знадобитися спеціальна утилізація відходів. Ознайомтеся з місцевими правилами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 50 см |
| Висота основи | 24 см |
| Довжина кабелю | 2.3 м |
| Діаметр основи | 17 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 16 ватів |
| Матеріал | Керамічні, Текстиль |
| Ширина абажура | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 072,28 ₴



