
IKEA MEHAMN(094.397.70), Розсувні двері, 2 сторони/ дуб білий вітражний, скло прозоре, білий
18 081 ₴
16 092,09 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.397.70
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Безкоштовна 10-річна гарантія. Умови гарантії ви можете знайти в брошурі.
Розсувні двері забезпечують більше місця для меблів, оскільки вони не займають місця у відкритті.
Амортизуючий пристрій перехоплює розсувні двері так, що вони зачиняються повільно, тихо і м'яко.
Двері MEHAMN приємні для очей і для на дотик, оскільки вони мають структурне покриття з фольги, яке надає їм дерев’яного вигляду та текстури.
Покриття з ефектом дерева на панелях MEHAMN ідеально підходить до корпусів шаф PAX та MALM серії продуктів.
Це класичне оздоблення з ефектом дерева доступне в трьох моделях: розпашні двері FORSAND, розсувні двері HASVIK і розсувні двері MEHAMN з панелями.
Переверніть панель для нового вигляду - кожна сторона має інше покриття. Додайте однорідний вигляд або різноманітність.
Ви можете підібрати вигляд, поєднавши панелі вертикально чи горизонтально, у обробці на свій вибір.
Панелі є взаємозамінними, завдяки чому ви можете зробити ремонт за невелику частину вартості порівняно з покупкою нової шафи.
Розсувним дверям не потрібні ручки чи ручки. Це створює позачасовий вигляд, який легко поєднувати з різними стилями.
Щоб зібрати цей предмет меблів, потрібні дві людини.
Мінімальна висота стелі: 240 см.
Кріплення розсувних дверей і маскувальні смуги включені.
Підходить для гардеробної системи PAX.
Залежно від місцевих умов виріб можна переробити або відновити енергію після використання.
розсувний дверна коробка з напрямнимиалюміній, анодований
ДВП, паперова фольга
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканина.
Дякую для використання відновлюваних матеріалів у цій деревині, ми уникаємо використання викопної чи кінцевої сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 236 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Дуб, скло, З рамою |
| Тип | Комплектні розсувні двері |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 16 092,09 ₴



