
IKEA JOSTEIN(594.369.34), полиця з кришкою, вхід/вихід провід/прозорий білий
3 469 ₴
3 087,41 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.369.34
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система зберігання JOSTEIN стійка до вологи, що робить її ідеальною для використання як на вулиці, на балконі, так і в приміщенні, наприклад, у пральні або ванній кімнаті. Це допомагає підтримувати порядок у невеликих приміщеннях!
Стійка міцна, легко миється та захищена від корозії, оскільки виготовлена зі сталі з порошковим покриттям .
Кришка перетворює книжкову шафу JOSTEIN на закрите місце для зберігання, захищене від пилу та дощу.
Кришка знімна.
Можна використовувати всередині та на вулиці.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Бічна частина/полицяСталь, порошкове покриття
100% поліетилен
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не хімчистити.
Витріть насухо чистою вологою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 41 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 3 087,41 ₴




