
IKEA RISATORP(505.276.36), кошик з відділеннями
1 041 ₴
926,49 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.276.36
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Це сховище добре мати на відкритому просторі. Його легко переносити та зберігати в шафах і трохи вищих ящиках. Перегородка складається з 2 окремих відділень, що дозволяє легко знайти те, що вам потрібно.
Він підходить як для робочих речей, так і для зберігання речей у кухня, передпокій і ванна кімната - і для предметів, які ви часто пересуваєте.
Це також чудово підходить для зберігання речей у трохи вищих ящиках, як-от у ванній серії GODMORGON.
сталь, порошкове покриття
суцільна береза, прозорий нітроцелюлозний лак
Кошик не можна класти в посудомийну машину, під проточну воду чи занурювати у воду.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть чистою сухою тканиною
Протестовано та схвалено для контакту з харчовими продуктами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 11 см |
| Глибина | 24 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | метал, тверда деревина |
| Тип | Кошики з дроту та сітки |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 926,49 ₴








