
IKEA TROFAST(094.808.68), стелаж з контейнерами, білий/сіро-блакитний
9 002 ₴
8 011,78 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.808.68
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Навіть підліткам потрібне гарне та просторе місце для зберігання речей. За допомогою серії TROFAST ви можете створити класне рішення, яке полегшить організацію та утримання великих і малих предметів у порядку.
З рамками та сіткою ящики серії TROFAST ви можете налаштувати рішення для зберігання великих і малих речей, навіть у різних частинах будинку.
Це міцне та просторе рішення для зберігання полегшує ваша дитина, щоб усе було організовано - ви також можете використовувати як додаткове місце для сидіння.
Ці сітчасті ящики для зберігання надають комбінаціям шаф невимушений вигляд, який добре впишеться в кімнату підлітка.
Рекомендується лише для використання в приміщенні.
Не підходить для контакту з харчовими продуктами.
Рекомендовано для дітей віком від 1 року.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
РамкаДСП, паперова плівка, пластикова окантовка
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть очистіть сухою тканиною.
УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПЕРЕКИДАННЯ - Незакріплені меблі можуть перекинутися. Усі меблі заввишки понад 60 см необхідно кріпити до стіни за допомогою кронштейна, який входить у комплект, щоб уникнути перекидання, якщо дитина залізе на меблі.
РамкаВикористовуючи відходи лісопиляння та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 94 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 44 см |
| Двері | Немає дверей |
| Колір | білий, сірий, блакитний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), метал |
| Ширина | 99 см |
- Ціна: 8 011,78 ₴


