
IKEA HASVIK(905.215.57), Розсувні двері, глянцевий білий
20 664 ₴
18 390,96 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.215.57
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Мінімалізм із стильними нотками! Ці розсувні двері мають глянцеве світловідбиваюче покриття, яке оживить вашу шафу.
10 років безкоштовно. гарантія. Будь ласка, зверніться до умов гарантії в брошурі.
Soft close інтегровано в напрямні та захоплює двері, коли вони рухаються по напрямних, тому вони відкриваються та закриваються повільно, тихо та м’яко.
Ці двері HASVIK мають глянцеве біле покриття. Вони також доступні в білому матовому кольорі та в різних варіантах обробки під дерево.
Розсувні двері дають більше місця для ваших меблів, оскільки вони не займають місця у відкритому стані.
Підходить до гардеробної системи PAX.
Збірку мають виконувати 2 особи.
ДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір), АБС-пластик, акрилова фарба
алюміній, анодований
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована глибина | 7.5 см |
| Вага | 46 кг |
| Зовнішній вигляд | Високий глянець |
| Висота | 236.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Комплектні розсувні двері |
| Товщина | 2.2 см |
| Ширина | 200.0 см |
- Ціна: 18 390,96 ₴

