
IKEA FORSAND(194.362.57), двері на петлях, бежевий
2 689 ₴
2 393,21 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.362.57
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ці двері ідеально поєднуються з каркасами PAX з такою ж обробкою. Стильний і простий дизайн є перевагою, яка дозволяє легко поєднувати з іншими меблями для зберігання в кімнаті.
Безкоштовна гарантія 10 років. Умови гарантії див. у брошурі.
Дверцята можна встановити з лівого або правого боку
Петлі з вбудованими амортизаторами уповільнюють двері, зачиняючи їх тихо та плавно.
Ручки та ручки продаються окремо.
Підходить до гардеробної системи PAX.
До комбінації додано петлі, які включені в окремий пакет.
Ці двері можна використовувати лише з шафою PAX 201 см заввишки.
ДверіДСП, ДВП, пластикова окантовка Паперова плівка
Стільникова структура паперового наповнення (100% перероблена)
сталь, нікельована
ацетальний пластик
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 194.6 см |
| Корпус, вис | 201.2 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Товщина | 1.8 см |
| Ширина | 49.5 см |
- Ціна: 2 393,21 ₴

